‘Aster’ piercing

7.990 Ft

‘Aster’ piercing

🌸EAR PARTY: Manapság hihetetlenül trendik lettek a fülpiercingek és sokszor kettő vagy annál több lyukban is divatos fülbevalókat hordani. Új kollekciónkban 5 új piercinget találsz, amikből te is összeállíthatod a saját ‘ear party-dat’. Piercingjeink gyönyörű cirkónia kövekkel vannak kirakva, karika fülbevalóinkkal és fülgyűrűinkkel csodás párost alkotnak. Engedd el a fantáziád és állítsd össze a te, egyedi fülbevaló kombinációdat, amit minden nap viselhetsz.

🌸MINŐSÉG: ‘Aster’ piercingünk a legjobb minőségű rozsdamentes acélból készült és vastag aranybevonatot kapott, így arany és ezüst színben is víz-, és kopásálló. Piercingjeink továbbá nikkel-, és ólommentesek, így az érzékeny fülűek is bátran hordhatják őket.

🌸TRENDI: Ezek az extrán csillogós, különleges piercingek hihetetlenül trendik manapság, és odavonzzák a tekintetet. Hordd őket mindennap, egymással párosítva a legtrendibb hatásért!

Feliratkozom a várólistára E-mail értesítőt küldünk, amikor újra elérhető lesz kiszemelt terméked a webshopunkban.✨

További információk

Anyag

Arany szín: rozsdamentes acél 18 karát arany bevonattal
Ezüst szín: rozsdamentes acél fehérarany bevonattal

Allergének

ólom és nikkel mentes

Ár tartalma

Az ár 1 db piercingre értendő.

Válassz színt

Arany, Ezüst

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„‘Aster’ piercing” értékelése elsőként

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Új, nyári kollekciónk megjelent! Fedezd fel 18 karátos arannyal bevont, vízálló ékszereinket🌊 🧡

X